פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ארונות

ארונות ילדים - פתרונות אחסון, עיצוב ובטיחות.

מערכת הפורטל
פורסם: 15/03/10 11:25

מאמר זה שייך לקטגוריית ארונות

ארונות ילדים - פתרונות אחסון, עיצוב ובטיחות.

 

ארונות ילדים בימינו הם מוצר שאין להקל בעינו, כאשר אנחנו משפצים את ביתנו או נכנסים לבית חדש, לעיצוב חדרי הילדים שלנו יש חשיבות גבוהה, מבחינת תכנון החדר ומבחינת עיצובו. כאן נכנסים ארונות ילדים לתפקידם, בשלב זה למעשה אנחנו בוחרים ארונות ילדים כחלק ראשון כמעט בעיצוב החדר . ארונות ילדים יכולים לחסוך לנו הרבה מקום בחדר ובדרך כלל היום זה הדבר הראשון שתשמעו אצל כל יצרן ארונות ילדים, פתרונות אחסון.

כאשר אנחנו מעצבים / מסדרים חדרי ילדים עלינו להתייחס לכמות הציוד שיש לילדינו בחדר, לגיל שלהם כמובן, לריהוט הנוסף שיש בחדרו וכמובן לגודל החלל. כאשר כיום ארונות ילדים נותנים פתרונות רבים לאחסון ולגודל חלל החדר בעיצוב שלהם. לא תמיד חדר הילדים הינו גדול בהכרח ולכן כמובן שלא ניתן להכניס ארון גדול בהכרח ואז לא פעם אנחנו תוהים באשר לפתרונות האחסון. כיום קיימים פתרונות רבים כמו פיצול הארון לשניים ובכך ניתן להתאים ארונות ילדים לחלל החדר באופן יותר נוח ונכון מבחינת עיצוב החדר ועדיין לאפשר מקום לילדינו לשחק בחדר, בנוסף יש ארונות ילדים שמשתלבים ביחד עם שאר הריהוט לחדר ואז ניתן למצוא פתרונות אחסון בסוגי ריהוט שונים בחדר כמו בארגז מצעים היושב ליד המיטה אשר מתאים לארון מבחינת העיצוב שלו וכדומה. בנוסף כיום, ארונות ילדים כבר אינם בהכרח בסטנדרט הרגיל של חלוקה לתלייה, שני מדפים גדולים ושתי מגירות כמו פעם, אלא היום, מעצבי ארונות ילדים ובכל חנות המוכרת ארונות ילדים ניתן יהיה לראות דגש רב בסגנון עיצוב ארונות ילדים מבפנים, עם הבנה מלאה לכך שלא כל אחד חייב שיהיה מקום לתליה וחשיבה רחבה יותר לאופן בו יסודרו מדפי הארון והמגירות שלו.

בנוסף כיום ארונות ילדים מעוצבים לרוב בסגנון עץ בסוגי עיצוב שונים כמובן אך ללא תוספות של חומרים אחרים, אולי גם בכדי לא להכביד על העיצוב של ארונות ילדים אך גם בהכרח בכדי לשמור על בטיחות הילדים, שהרי הם אלה המשתמשים בארונות הכי הרבה .

כאשר אנחנו מתכננים את חדר הילדים שלנו חשוב שניקח בחשבון ראשית את מידות חלל החדר, הדרך בה הוא מתוכנן ואת אופי החדר שאנו רוצים להקנות לילד. כאשר אנו רוצים לרכוש ארון לילד אם אין באפשרותנו לרכוש ארון גדול מספיק בשל חדר קטן יחסית, ניתן לפנות למעצבי חדרי ילדים או אנשי המקצוע בחנות בכדי למצוא פתרונות אחסון שונים בהתאם לעיצוב החדר גם כן. רצוי שניקח בחשבון כמובן את מידות הארון שאנו רוצים, כיום קיימת גם האופציה להוסיף מדפים או לשחק עם דלת נוספת לארון בהתאם לרצוננו ולמה שאנחנו צריכים. ולבסוף, חשוב שנאפשר מקום בחדר שיישאר מרווח עד כמה שניתן לאפשר לילדים שלנו להתרוצץ ומקום לשחק בחדר.

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009