פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מטבחים

רוב האנשים רוצים שהבית שלהם יהיה מעוצב ויפה ללא רבב. למרות זאת, רוב האנשים אינם יודעים דבר וחצי דבר בנוגע לעיצוב.

מיכל
פורסם: 01/04/10 11:07

מאמר זה שייך לקטגוריית מטבחים

עיצוב מטבחים – כיצד להתחיל?

רוב האנשים רוצים שהבית שלהם יהיה מעוצב ויפה ללא רבב. למרות זאת, רוב האנשים אינם יודעים דבר וחצי דבר בנוגע לעיצוב. למרות זאת, אולי החדר שהכי קשה לעצב בבית ללא הידע המתאים הוא המטבח. מטבחים הם חדשים שמאוד קשה לעצב. הסיבה לכך היא שראשית, לאחר שמעצבים מטבחים, קשה מאוד לשנות את העיצוב. הכוונה היא שבניגוד לחדרי השינה, שבהם אפשר להזיז את הרהיטים לאחר העיצוב של החדר, ולמקמם מחדש – את האביזרים של המטבח קשה או אי אפשר להזיז. עיצוב מטבחים כולל בחירה של מיקום אביזרים כבדים שחלקם צריכים להיות מחוברים לקיר. המשמעות היא, שלפני שבוחרים עיצוב מטבחים, יש לחשוב פעמיים ושלוש כדי לא להתחרט. הסיבה לכך היא שהחרטה תהיה מאכזבת, כיוון שלא תוכלו לעשות דבר בנוגע אליה עד שתעצבו מחדש את המטבח שלכם.

סיבה נוספת שבגללה עיצוב מטבחים יכול להיות מאוד קשה, היא שהבחירה היכן למקם אביזרים בתוך מטבחים אינה רק בחירה עיצובית. מדובר גם בבחירה פרקטית. כולנו רוצים שהתנור יהיה קרוב למשטח עבודה כלשהו שנמצא בתוך מטבחים, וכך העיצוב נהיה קשה יותר ויותר לביצוע כיוון שיש יותר דברים להתחשב בהם. זאת, לעומת חדרים כמו חדרי שינה, שדורשים רק התחשבות בעיצוב החדר, ולאו דווקא בעניינים פרקטיים.

זו הסיבה שלפני שפונים לעיצוב מטבחים, עלינו להתחשב בגורמים רבים. ראשית, עלינו להתחיל בכך שנתבונן טוב במטבח הנוכחי שלנו, ונשים לב ממה איננו מרוצים. זה השלב הראשון בהגדרת התכונות של המטבח החדש שלנו. עיצוב מטבחים יכול להיות טראומטי, אך אם פותחים בשלבים הנכונים, ומקפידים לחשוב פעמיים על כל צעד, ניתן לסיים לעצב את המטבח בשלום, ואפילו להשיג מטבח כמו שכולם חולמים עליו.

 

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009