פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ארונות

מציאת ארונות אמבטיה מתאימים עבור חדרי רחצה קטנים יחסית, עשויה לשפר באופן משמועתי את איכות חדרי הרחצה ואת נוחות השימוש בהם

שי
פורסם: 16/06/10 09:03

מאמר זה שייך לקטגוריית ארונות

 ארונות אמבטיה לחדרי רחצה קטנים

מציאת ארונות אמבטיה מתאימים עבור חדרי רחצה קטנים יחסית, עשויה לשפר באופן משמועתי את איכות חדרי הרחצה ואת נוחות השימוש בהם. בדירות ובבתים רבים במיוחד במרכזי הערים הצפופות ניתן להיתקל במקרים רבים בחדרי רחצה קטנים ודחוסים. הצורך בחיסכון רב במקום גרם לכך שהקצאת החלל עבור חדרי הרחצה תהיה מינימאלית. ארונות רחצה איכותיים ומתאימים לא יעזרו בהגדלת חלל החדר, אך הם עשויים לשפר את נוחות ויעילות השהייה בו. אותם חדרי מקלחת קטנים עשויים להפריע לנו בזמן הרחצה או בזמן השהייה בחדר הרחצה לצרכים אחרים. המחסור במקום עשוי לגרום לנו לתחושת מחנק לא נעימה מצד אחד ומן הצד השני היא עשויה להקשות בפועל על התפקוד של נו בחדר הקטן. ניצול נכון של חלל חדר הרחצה ורכישת ארונות אמבטיה מתאימים עבורו עשויה להפוך את חדר הרחצה לנוח ונעים יותר לשהייה.

קניית ארונות אמבטיה תהייה קלה יותר כאשר נרכוש ארונות אמבטיה לחדרי רחצה גדולים ומרווחים. במקרים אלה לא נהיה חייבים להתחשב במגבלות המקום ונוכל לרכוש ארונות אמבטיה מכל הגדלים והסוגים שקיימים. מרחב האכסון שנקבל יהיה אופטימאלי ולא נצטרך להתפשר על החפצים ומומרי הטיפוח והניקוי שנכניס לחדר הרחצה. קניית ארונות אמבטיה עבור חדר רחצה קטן, מחייב אותנו לבחינה מדוקדקת יותר של המרחב הקיים ולהתגמשות רבה יותר בכל הנוגע לגודל מרחב האכסון של הארונות ולמיקומם בחדר הרחצה. ארונות אמבטיה לחדרי רחצה קטנים צריכים להיות מותאמים בקפידה למרחב הקיים, מצד אחד נרצה לנצל ככל האפשר את מרחב האכסון הקיים, מן הצד השני לא רצה ליצור תחושת חוסר מקום שתקשה על התנועה בחדר הרחצה.

פיתרון יעיל עבור מיקום ארונות אמבטיה בחדרי רחצה שונים, הוא חיפוש אחר חללים נסתרים שאינם מורגשים ואינם מפריעים לתנועה בחדר. הפיתרון האופטימאלי יהיה למקם ארונות אמבטיה בחללים אליהן אנו כלל לא נכנסים, לדוגמה מתחת לכיור חדר האמבטיה ניתן בקלות למקם ארונות אמבטיה שינצלו את המקום שברוב המקרים לא משמש לדבר. יש לנסות ולאתר מרחבים אחרים בחלל חדר האמבטיה שגם הם לא משמשים לדבר. לאחר שבחנו וניצלנו את החללים האלוף עלינו לבחון חללים אחרים שעשויים להתאים למיקום ארונות אמבטיה. במקרים רבים עדיף להצמיד ארונות אמבטיה לפינות חדר הרחצה וכך להאריך את פינת הקיר אך מבלי לפגוע במרכז החלל הפנימי.

בחירת ארונות אמבטיה לחדר רחצה קטנים עשויה להשפיע באופן משמעותי על המרחב הפנימי של חדר הרחצה. במידה נודע לבחור ארונות אמבטיה המתאימים לחלל הקיים בחדרי הרחצה ובמידה ונדע למקם אותם באופן מוצלח ומושכל, אנו עשויים לשפר באופן משמעותי את איכות השהייה שלנו בחדרי הרחצה. 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009