פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
כסאות

כסאות הם רהיט ישן שמשרת שמשך זמן רב את בני האדם, כסאות הם בעצם כר ישיבה המוגבה מהקרקע ומאפשר לנו ישיבה נוחה ובטוחה בבית ומחוצה לו

שי
פורסם: 16/06/10 09:05

מאמר זה שייך לקטגוריית כסאות

 כסאות לבית ולמשרד

כסאות הם רהיט ישן שמשרת שמשך זמן רב את בני האדם, כסאות הם בעצם כר ישיבה  המוגבה מהקרקע ומאפשר לנו ישיבה נוחה ובטוחה בבית ומחוצה לו. אבל כסאות מסמלים יותר מישיבה נוחה בהיסטוריה האנושית, כסאות סימלו ועדיין מסמלים במקומות רבים מעמד חברתי או מעמד במסגרת היררכית. כפי שבעבר סימלו כסאות המלך את מקום השליטה הממורכז של המלך בממלכתו, כיום מסמלים כסאות מנהלים של בכירי החברות את מקום השליטה של אותם מנהלים על הארגונים בראשם הם עומדים. טעות תהיה להמעיט בערכם של כסאות עבור החיים שלנו. מעבר לכך שאותם כסאות מסמלים מקום של כוח, כבוד ומעמד, כסאות הם פשוט רהיט עליו אנו מבלים חלק ניכר משעות היום שלנו ולפיכך יש להם השפעה משמעותית על האופן שבו אנו נתפקד במשך היום.

תפקידם של כסאות מתחיל כבר בשעות הבוקר כאשר אנו שותים את הקפה וקוראים את העיתון, אותם כסאות עליהם נבחר לשבת הם אלה שיקבעו את נוחות הישיבה שלנו. בהמשך היום נבחר להגיע למשרד עם הרכב שלנו או באוטובוס או רכבת, גם בכלי רכב אלה נשב על כסאות ונקווה שיהיו נוחים ויאפשרו לנו נסיעה נעימה ונוחה. במקרים רבים איכות הנסיעה והנוחות שלה נקבים עלי ידי אותם כסאות ברכב או ברכבת, במידה ואלה נוחים אנו יכולים לנמנם את כל הדרך לעבודה ולקום כמו חדשים ישר לעבודה.

כסאות ממשיכים להיות משמעותיים עבורנו גם בהמשך היום, אותם כסאות עליהם אנו יושבים במשרד ביום העבודה שלנו עשויים להשפיע באופן משמעותי על האופן בו יום העבודה שלנו ייראה. כסאות נוחים יהפכו את שעות העבודה. כסאות איכותיים ונוחים הם חלק משמעותי מכל ארגון הרוצה למקסם את יעלות העבודה של עובדיו. עובדים שיישבו על כסאות לא נוחים לא ירגישו בנוח במהלך יום העבודה ותפוקת העבודה שלהם תרד. מנגד עובדים שישבו על כסאות נוחים יסבלו פחות בעיות גב ובריאות ויום העבודה שלהם ייראה מוצלח הרבה יותר. יש לבחור עבור העבודה במשרד כסאות נוחים וייעלם ככל האפשר. עלינו לדעת להתאים את השימוש של אותם כסאות למהות ושגרת העבודה במשרד הספציפי, עבור משרדים רבים בהם יש צורך רב בתנועה ,עדיף לרכוש כסאות על גלגלים שיאפשרו תנועה נוחה ואיכותית במרחב המשרד.

כסאות נוחים ממשיכים להיות מהותיים עבורנו גם לאחר מכן. אנו נשב על כסאות גם כאשר נשב לאחר העבודה בחדר הסלון ונירגע מהיום שעבר עלינו. ארוחת הערב תושפע גם היא באופן משמעותי מאיכות כסאות השולחן שנבחר. ארוחת ערב על כסאות לא נוחים לא תהיה ארוחת ערב מוצלחת ונעימה. כסאות נוחים משמעותיים כמעט עבור כל חלק ביום שלנו והקפדה על ישיבה נוחה ובריאה היא קריטית עבור אורח חיים בריא. 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009