פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ריהוט משרדי

לכולנו חשוב שאותו ריהוט משרדי שמעטר את המשרד שלנו לא רק יהיה נוח ומותאם משתמש

הדס
פורסם: 12/07/10 10:33

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט משרדי

 ריהוט משרדי שמייצג את הפנטזיה

לכולנו חשוב שאותו ריהוט משרדי שמעטר את המשרד שלנו לא רק יהיה נוח ומותאם משתמש, אלא שיהיה מדובר בריהוט משרדי אשר משדר לנו ולסובבים אותנו איכות ויעילות. אנחנו צריכים שסביבת העבודה שלנו, וריהוט משרדי נכלל תחת זה, תהיה כזו שתעודד אותנו לעבוד ומהעידוד הזה נוכל לצמוח ולהשיג תוצאות טובות בהרבה ממה שהיה קודם לכן. מן הסתם לריהוט משרדי אין כוחות קסם ולכן אנשים לא תמיד מייחסים לריהוט משרדי את היכולת להעלות פרודוקטיביות בצורה רצינית. אנשים יותר מתייחסים לפן של הנדסת אנוש ולצורך שריהוט משרדי יהיה מספיק נוח בכדי שיוכל לתרום ולא לגרוע מעבודתו של עובד. בדרך כלל חושבים על כך שהכיסא צריך להיות מעוצב בצורה כזו ולא אחרת על מנת שיהיה ניתן לשבת בו שעות בלי כאבי גב ודרך דברים כמו זה, בעצם מדברים על העלאת הפרודוקטיביות דרך ריהוט משרדי. אבל יש בריהוט משרדי עוד הרבה מעבר לנוחות, ריהוט משרדי משדר לנו ולסובבים אותנו משהו מבחינה פסיכולוגית.

 
אל ריהוט משרדי, כמו לכל דבר בחיינו, אנחנו מתייחסים בראי הידע שלנו על התרבות והחוויות שצברנו במהלך חיינו. אנחנו מסתכלים על ריהוט משרדי ורואים את כל המשרדים בהם ביקרנו במהלך חיינו, או ראינו בטלוויזיה או בעיתונים. אנחנו גיבשנו לאורך הדרך דעות לגבי איך משרד צריך להיראות ואיזה סוג ריהוט משרדי צריך להיות בו כדי לתת תחושה של משרד איכותי ולא משרד של עובד זוטר אשר תקוע בשלב בו הוא נמצא בארגון למשך שארית זמנו שם. אי אפשר להתעלם מהתמונה שמרצדת במוחנו לגבי סגנון ריהוט משרדי בגלל שהיא תמיד שם, משפיעה עלינו, על ההרגשה שלנו במשרד שלנו. ההרגשה הזו היא בדיוק העניין, מפני שאם המשרד שלנו כולו מלא בריהוט משרדי שתואם את הפנטזיה שלנו, ההרגשה הזו תהיה חיובית ופסיכולוגית תאפשר לנו לעבוד יותר טוב מפני שנרגיש שאנחנו במקום שרצינו להיות בו. יהיה תיאום בין הפנטזיה למציאות, לפחות בהקשר של אותו ריהוט משרדי. לעומת זאת, אם חדרנו יהיה מרוהט בריהוט משרדי שהוא הרבה מתחת לסטנדרטים שהיינו מצפים או רוצים, אנחנו בהכרח נעבוד פחות טוב מאשר בסיטואציה הראשונה מתוך איזושהי אכזבה עצמית.
 
ישנם הרבה דברים שמשפיעים על התפקוד שלנו בעבודה וכמעט בלתי אפשרי למנות את כל הדברים המשפיעים. אבל ידוע שריהוט משרדי הוא בעל השפעה, לחיוב או לשלילה. כמו כן, נמצא שהמחשבות של אנשים יכולות להעסיק אותם ולהוציא אותם מריכוז וכך להוריד מרמת התפקוד בעבודה. אם המחשבות שלנו עוסקות כל היום בכך שסביבת העבודה שלנו היא לא מה שרצינו לעצמנו, שאנחנו מאכזבים את עצמנו ואת סובבינו, בהכרח נהיה פחות ממה שיכולנו להיות, אילו המצב היה אחר. אז חישבו בכובד ראש איזה ריהוט משרדי אתם מכניסים לחייכם, יש לזה הרבה משמעות.
  

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009