פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ריהוט משרדי

ריהוט משרדי, חשוב שיוצב בצורה נוחה בחדר. המילה נוחה בהקשר של ריהוט משרדי יכולה לומר הרבה מאוד דברים

הדס
פורסם: 12/07/10 10:34

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט משרדי

 

ריהוט משרדי לתפקוד מקסימאלי

ריהוט משרדי, חשוב שיוצב בצורה נוחה בחדר. המילה נוחה בהקשר של ריהוט משרדי יכולה לומר הרבה מאוד דברים ולכן יש צורך להסביר את הכוונה הספציפית שלה. כאשר מדברים על ריהוט משרדי נוח, לרוב מדברים על הנוחות למשתמש מבחינת צורת הכסא או השולחן, כך שיהיה קל להגיע לכל חלק בריהוט משרדי מבלי להתאמץ יותר מדי וכך הפוקוס הוא על העבודה עצמה, כאשר ריהוט משרדי, וכל שאר הסביבה המשרדית, עוזרים ותומכים בכדי להגיע לתפקוד מקסימאלי של העובד. כל פריט ריהוט משרדי אמור להיות נוח בפני עצמו למשתמש ובנוסף לזה ריהוט משרדי אמור להיות נוח ככלל עבור המשתמש. לכאורה מדובר במשוואה פשוטה, שכן, אם ריהוט משרדי ביחידים הוא נוח כאשר מצרפים את כל פריטי הריהוט המשרדי לכדי ריהוט משרדי אחיד, גם הוא בהכרח צריך להיות נוח מעצם היותו מורכב מבודדים שהנם נוחים, אבל המשוואה לא בנוי ה בצורה כזו.

למשל, אם העבודה נעשית בעיקר בישיבה וארונית הדפדפות היא מאוד גבוהה, כך שאי אפשר להגיע לכל המגירות שלה ממקום הישיבה וצריך לקום, יכול להיות שעדיף במקום זה לקנות ארונית דפדות שבנויה לרוחב ולא לאורך, בכדי להקל על התפקוד וזה מפני שהכסא בעל גלגלים ומסוגל לשייט במהירות בחדר במהירות ובלי לקטוע לגמרי את חוט המחשבה שלה יושב עליו, לעומת זאת, פעולת העמידה עושה בדיוק את זה. אז למרות שארונית דפדפות שבנויה לאורך יכולה להיחשב פונקציונאלית ונוחה, אם יש לנו בעיית מקום בחדר ואנחנו אנשים גבוהים יחסית, כך שגובה הארונית לא מפריע לנו, וגם הכסא עם הגלגלים הוא מאוד נוחה ופונקציונאלי, אבל השילוב בין השניים אינו אופטימאלי ולא מתאים לאופי העבודה במשרד הספציפי הזה. אם כן, הנזכר לעיל הייתה דוגמא של ריהוט משרדי טוב ונוח כפריטי ריהוט משרדי יחידים, אבל התצרף שהם יוצרים לכדי ריהוט משרדי כללי, אינו אופטימאלי ויכול אף לפגוע בתפקוד, כי חוט המחשבה נקטע תכופות עקב הצורך לשנות מיקום ותנוחה כל הזמן במהלך השהות במשרד וביצוע העבודה בו. זה מצב שלא כדאי שיהיה ולכן חשוב להתאים ריהוט משרדי לא רק לאדם, מבחינת נוחות אישית סובייקטיבית, אלא גם להתאים ריהוט משרדי לסביבה המשרדית וכפריטים – שכל פריט ריהוט משרדי ידבר עם חברו ולא יפגע או יבטל בפונקציונאליות שלו.

ריהוט משרדי חשוב שיהיה נוח מבחינת ההצבה בחדר, כמו שנאמר קודם לכן, וזה בגלל החשיבות של חוט המחשבה בעבודה. אם אנחנו רוצים להיות יעילים ולתפקד בצורה מיטבית, אנחנו צריכים להיות ממוקדים, וקשה להיות ממוקדים כאשר אין לנו ריהוט משרדי שמאפשר לנו להשאיר את הראש בעבודה אלא מאפשר לו להתפזר כי צריך לקום כדי לבצע פעולה מסיימת, או אפילו ללכת למקום כלשהו. בקיצור, ריהוט משרדי, חשוב שיהיה כזה שיביא אותנו לתפקוד מקסימאלי בעבודה ולא פחות מזה.

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009