פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מעצבים ישראלים

עיצוב פנים ישראלי בחללים קטנים הוא מאתגר וחשוב יותר מעיצוב בבתים רגילים

המערכת
פורסם: 05/08/10 11:22

מאמר זה שייך לקטגוריית מעצבים ישראלים

עיצוב פנים ישראלי בחללים קטנים הוא מאתגר וחשוב יותר מעיצוב בבתים רגילים, שכן עיצוב פנים בחללים  קטנים, במידה ויעשה באופן לא מוצלח עשוי להפוך את החלל הקטן והבעייתי מלכתחילה, לבעייתי יותר. מן הצד השני, מעצבים ישראלים מוכשרים עשויים לבטל באופן משמעותי את החסרונות של מרחב מחיה קטן ולנצל את המרחב הפנימי הקיים לצורך הפיכתם לנוחים ויעילים לשימוש. עיצוב פנים בישראל מצריך את ניצול החדרים באופן שיאפשר שימוש נוח ושהייה נוחה בבית המגורים כולו. כדי לעשות זאת מעצבים ישראלים מקפידים לבחון את חלקי בית המגורים הישראלי הממוצע. בשיטת עבודה זו של אבחון מקיף ויסודי של הבית,יוכלו מעצבים ישראלים רבים להשיג מרחב מחייה אופטימאלי.
כאשר מדברים על עיצוב פנים בחללים קטנים, האתגר עבור המעצבים הוא רב יותר. מעצבים ישראלים מנסים למצוא פתרונות יצירתיים במקרים של עיצוב חדרי אמבט קטנים הממצים את כל השטח על מנת להעניק עיצוב מרהיב לכל פינה ועדיין לשמור על המרחב.

מעצבים ישראלים עובדים בעיקר בערים המרכזיות בארץ, שהופכות לצפופות יותר. עיצוב דירה בתל אביב הופכת למשימה מאתגרת בשל מגבלת המקום. הצרכים של שוכרי הדירות אינם משתנים, ועל מעצבים ישראלים מוטלת משימה לדאוג למיקום מוצלח יותר של הרהיטים וחלקי הבית השונים ויתר על כן ניצול חללים נסתרים ושאינם בשימוש לצורך יצירת מרחבי אחסון נוחים.
עיצוב פנים ישראלי בחללים קטנים עשוי להיות מאתגר וקשה יותר מעיצוב פנים בחללים רגילים. אביזרים נלווים כאלה עשויים מאפשרים שימוש נוח יותר בבית המגורים אבל לא על חשבון מרחב התנועה בו.

עבודתם של מעצבים ישראלים בארץ הופכת למורכבת משנה לשנה. עיצוב פנים שלא ינסה למצוא פתרונות יצירתיים ולא יתחשב במימדיו הקטנים של הבית הישראלי, עשוי להפוך את השהייה בו והשימוש בו ללא נוחים ולא יעילים, ולכן יש לנסות ולמצוא את הפתרונות האידיאלים עבור ניצול מקסימאלי של מרחב החדר.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009