פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ארונות - במה ניתן דעתנו?

על מה כדאי לנו להסתכל בבואנו לרכוש ארונות חדשים?

טל טשירה
פורסם: 01/09/10 10:39

מאמר זה שייך לקטגוריית ארונות

ארונות מצויים בכל סביבה בה בני אדם פועלים ומבקשים לארגן את כל מטלטליהם בצורה מסודרת. אז באמת ישנם ארונות משרד וארונות חדרי ילדים וארונות קיר, וגם ארונות הזזה. ישנם המון סוגים של ארונות וזאת בהתאם לכל סביבה ולכל מטרה שלטובתם אנו מבקשים את הארונות שלנו.

 

אז באמת, מה חשוב לדעת בטרם נרכוש ארונות מתאימים, שכן ברוב המקרים לא מדובר ברכישה של כמה מאות שקלים בלבד, אלא שמדובר כאן לפעמים בהוצאה של ממש. כמה אלפי שקלים. ואם לא די לנו בזאת בשביל שנשים לב היטב בטרם נרכוש ארונות, אז זכרו כי ארונות משרתים אותנו מידי יום במשך כל שעות היום כמעט, וחשוב מאוד שאלו ישרתו אותנו נאמנה לאורך זמן רב ושלא נמצא עצמנו רוכשים ארונות חדשים בתוך כמה שנים.

 

אז באמת חשוב מאוד שקודם כל נבין היטב את שטח האחסון הרצוי לו אנו זקוקים, ובאיזה צורה שטח אחסון זה צריך להיות מנוהל. כלומר, מהו המבנה הפנימי של הארון שלנו. אחרי שנבין כל אלו, נבדוק בביתנו היכן אנו מתכוונים למקם את אותם ארונות והאם זהו המקום הטוב ביותר עבורם. נשקול היטב מיקום הארונות שלנו ביחס לדברים שנשלוף מהם והמקום שבו נעשה בהם שימוש. כמובן שאם אנו זקוקים לארונות שירות לצרכי המטבח, אזי שארונות אלו חייבים להיות בסביבת המטבח.

 

אחרי שביררנו כל אלו אנו נצא אל השוק ונחפש את הארונות המתאימים לנו במסגרת התקציב המצוי ברשותנו.נוכל לחפש ארונות אלו בכל מיני חנויות, או שנצטרך להזמין ארונות אצל הנגר. לפעמים, נוכח המקום בו אנו רוצים למצב הארונות שלנו, אנו נהיה חייבים לעבוד עם נגר שכן לא ימצא לנו ארונות במידות המדויקות הנדרשות לנו. בכל מקרה, אחרי שאנו יודעים כבר היטב מה אנו צריכים נוכל גם ליתן דעתנו בנושא העיצובי של אותם ארונות ונשתדל שאלו, יהיו מתאימים לעיצוב החלל בו נציב אותם.  

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009