פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ארונות קיר

ארונות קיר הם ארונות הצמודים לקיר בחדר, לרוב מדובר בארונות גדולים מאוד שיש בהם מקום אחסון לחפצים רבים, לרוב בגדים

עידן
פורסם: 06/09/10 08:10

מאמר זה שייך לקטגוריית ארונות

ארונות קיר

ארונות קיר הם ארונות הצמודים לקיר בחדר, לרוב מדובר בארונות גדולים מאוד שיש בהם מקום אחסון לחפצים רבים, לרוב בגדים. ארונות קיר חוסכים במקום בכך שהם צמודים לקיר וניתן למלא בהם נישות בחלל שיועדו במיוחד לדבר זה, מעבר לכך ארונות קיר יכולים לסתום חללים שלא ניתן לעשות בהם שימוש.
ארונות קיר מאפשרים לנו ליצור מקום אחסון גדול מאוד תוך הצמדתו לקיר של החדר. ארונות קיר לרוב תופסים קיר שלם ובבתים רבים מתוכנן החדר כך שיהיה בו מקום המיועד להצבת ארונות קיר. ארון קיר מאפשר לאחסן כמות גדולה של בגדים כמו גם כלי מיטה וחפצים אחרים.
במשרדים ניתן להציב גם ארונות קיר, ארונות קיר במשרדים מאפשרים חסכון במקום כמו גם ריכוז כל חפצים במקום אחד תוך נגישות רבה. ארונות קיר במשרד יכולים לשמש לאחסון צורכי משרד שונים, ניתן גם להציב ארון קיר במקום נסתר יחסית ולבחור בארון שמשתלב בעיצוב הכללי של המשרד.
ארונות קיר רבים מתוכננים ונבנים על ידי נגר בהתאם למידות של החדר הספציפיים בו מציבים את ארון הקיר, כך שיש גמישות בסגנון העיצוב של הארון כמו גם בסוג החומרים מהם עשוי הארון. ייצור של ארונות קיר על ידי נגר מביא לכך שמחירם עשוי להיות גבוה ביחס לרהיטים בנויים מראש, יחד עם זאת חשוב לזכור שהארון נבנה במיוחד עבורכם ומתאים לבית שלכם ולחדר שלכם ולכן ההשקעה הנוספת עשויה להיות משתלמת.
ארונות קיר רבים מתוכננים ונבנים על ידי נגר בהתאם למידות של החדר הספציפיים בו מציבים את ארון הקיר, כך שיש גמישות בסגנון העיצוב של הארון כמו גם בסוג החומרים מהם עשוי הארון.
  

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009