פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ארונות ילדים - סדר וארגון

ארונות ילדים הם הזדמנות מצוינת בשבילנו ליצור חוויה יצירתית וחינוכית עם הילדים שלנו.

עידן
פורסם: 06/09/10 08:17

מאמר זה שייך לקטגוריית ארונות ילדים

 

ארונות ילדים הם הזדמנות מצוינת בשבילנו ליצור חוויה יצירתית וחינוכית עם הילדים שלנו. שהרי אותם ארונות ילדים הם אשר מאחסנים כל חפציהם וכל בגדיהם של הילדים שלנו. הילדים שלנו נפגשים עם ארונות הילדים שלהם מידי בוקר ומיד ערב ונדרשים לשמור ולתחזק סדר מסוים וארגון מסוים באותם ארונות ילדים.
 
לכן אם נחליט אנו כי ברצוננו לבצע איזה שינוי או סדר חדש באותם ארונות בגדים הרי שאנו יכולים לשתף את ילדינו ולבקש מהם שייקחו חלק במלאכת ארגון ארונות ילדים אשר משמים אותם.
 
אפשר לדבר מעט על החשיבות שבסדר מעבר לכך שאפשר למצוא דברים בקלות ואז גם לחשוב על ההיגיון שלפיו אמורים להיות מאוחסנים החפצים השונים באותם ארונות ילדים. דיבור על הסדר, והפונקציונליות ואיך מקבלים החלטה כל אלו יחשפו את ילדינו לשיטות חשיבה נכונות ומאוד מחנכות אשר ביום מן הימים ודאי יעשו בהם שימוש, ואלי כבר ביום למחרת.  
 
אז באמת חשוב שאנו נבין בעצמנו מה כדאי לנו לבצע בסביבת ארונות ילדים ואיך נחליט כיצד להעביר כל זאת לילדינו. שכן ברוב המקרים אנו נמצא הרבה ציוד מיותר באותם ארונות בגדים וצבור ולאגור ציוד מיותר זה ודאי לא מסר חינוכי שאנו רוצים להעביר לילדינו. מעבר לכך כדאי שנתחשב בגובה הילד שלנו ועד לאן הוא מסוגל להגיע בתוך אותם ארונות ילדים, להגיע בקלות. כמובן שזה הגבול שלנו לפריסת החפצים וכל זאת ביחס למהם הדברים שצריכים להיות נגישים ביותר לילדים שלנו.
 
אחרי כל אלו, כדאי שנשתף את ילדינו בתוכנית המתוכננת ונסביר את כל מה שיש להסביר. נסביר להם את החשיבות שבסדר. נסביר להם את ההיגיון שמלווה אותנו עת אנו מחליטים כיצד והיכן לפזר החפצים והבגדים באותם ארונות ילדים. 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009