פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי ילדים

חדרי ילדים יכולים לשקף בצורה הולטת מאוד את האופי של הילדים אשר חיים בתוכם. כשאנו נכנסים אל תוך חדרי ילדים אנחנו בדרך-כלל יכולים לקבוע

גפן
פורסם: 10/01/11 10:30

מאמר זה שייך לקטגוריית חדר ילדים

 חדרי ילדים יכולים לשקף בצורה הולטת מאוד את האופי של הילדים אשר חיים בתוכם. כשאנו נכנסים אל תוך חדרי ילדים אנחנו בדרך-כלל יכולים לקבוע מייד האם זהו חדר ילדים בו גרה ילדה או האם זהו חדר ילדים בו חי ילד. אם חיים כמה ילדים ולא רק ילד אחד בתוך חדרי ילדים גם זה משהו שניתן לזהות בקלות יחסית.

ניתן גם לגלות את העדפותיו של הילדים אשר חיים בתוך חדרי ילדים, את תחומי העניין שלהם ואת האהבות שלהם. כמו כן, חדרי ילדים הם לא רק תמונת מראה של הילדים אשר חיים בתוכם. חדרי ילדים הם לעתים גם תמונת מראה של ההורים אשר מגדלים את ילדיהם. ביקור זריז בתוך חדרי ילדים יכול להסביר לא רק פילוסופיות חינוך שונות בהן דוגלים ההורים אלא גם דברים אחרים כמו מצב כלכלי.

חדרי ילדים הם משמעותיים מאוד עבור ילדים. חדרי ילדים צריכים להיות המפלט שלהם בבית, המקום בו נוח להם ביותר להיות עם עצמם כשהם רוצים פרטיות. כמו כן, חדרי ילדים אמורים להיות מקום פרטי משום ששם הילד או הילדה יכולים להסתתר כשהם נפגעים נעלבים או כועסים על אחד מבני המשפחה. מעבר לכך שחדרי ילדים הם החדרים בהם ישנים הילדים זהו גם המקום בו הם משחקים, בו הם מכינים את שיעורי הבית שלהם וזהו המקום אליו הם מזמינים חדרים מהגן או מבית הספר. 
 
חדרי ילדים מסוימים יהיו עמוסי ספרים צבעוניים ואילו חדרי ילדים אחרים יהיו מלאים במשחקי מחשב ובמשחקים אלקטורניים. חדרי ילדים מסוימים יהיו מלאי משחקי קופסא ואילו חדרי ילדים אחרים יהיו מלאים בבובות בארבי ובבובות. אין ספק בעובדה כי חדרי ילדים הם דרך נהדרת להיכנס אל תוך עולמם של ילדים וללמוד עליהם עוד ככל הניתן. מה שאומר שניתן ללמוד הרבה על ילדים על-ידי הסתכלות בתוך חדרי ילדים.
  

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009