פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי ילדים

חדרי ילדים הינם המקום אשר צריך להיות מעין מפלט עבור הילדים אשר חיים בבית. עיצוב חדרי ילדים יחד יכול להיות חוויה מאוד מגבשת.

גפן
פורסם: 10/01/11 10:32

מאמר זה שייך לקטגוריית חדר ילדים

 חדרי ילדים הינם המקום אשר צריך להיות מעין מפלט עבור הילדים אשר חיים בבית. עיצוב חדרי ילדים יחד יכול להיות חוויה מאוד מגבשת הן לילדים והן להורים. באמצעות עיצוב חדרי ילדים בצורה משותפת ההורים יכולים להכיר לעומק את טעמם של הילדים שלהם, לשמוע חוויות אישיות ובכלל להתחבר זה עם זה. הילדים יכולים להרוויח מאוד מעיצוב חדרי ילדים שלהם עם ההורים. הם ירגישו כאילו גם הם מעורבים בתהליך של עיצוב החדר שלהם ולא רק כאילו הם כפופים להחלטות של ההורים. כמו כן, באמצעות פרוייקט משותף זה הן הורה והן הילד יכולים להתחבר זה עם זה מתוך הרגשת סיפוק ושיתוף שהם היו חלק מאותו הפרוייקט.

עיצוב חדרי ילדים ביחד עם הילדים הם הזדמנות מצויינת עבור ההורים להתעדכן מהילדים על חייהם. במיוחד אם פרוייקט זה משלב ילדים גדולים יותר. ישנם ילדים שנוטים להרחיק את הוריהם מחייהם האישיים ולשמור סודות לעצמם. כמו כן, לעתים הילדים רואים את הוריהם כנוקשים יתר על המידה. אם הילדים הינם מתבגרים או בתחילת גיל ההתבגרות לא פעם הם ירגישו טינה כלפי ההורים.

עיצוב חדרי ילדים יחד או עיצוב חדרי מתבגרים יחד יכול לפתוח צוהר מיוחד מאוד עבור ההורים לתוך חייהם של הילדים שלהם. באמצעות עיצוב משותף של חדרי ילדים הם יוכלו להכיר את ילדם מזווית חדשה ומפתיעה. אין ספק שהילדים ישתפו פעולה בעיצוב משותף של חדרי ילדים משום שהם בסוף אלו שירוויחו מכך.
 
חדרי ילדים ניתן גם לעצב בצורה פחות משפחתית והרמונית. אלו שמעדיפים לעצב חדרי ילדים בצורה פרקטית יותר ולא לעשות מכך פרוייקט משפחתי יכולים להזמין חדר מעוצב לחלוטין מאחת מחנויות לעיצוב הבית. ישנן כמובן חנויות ספציפיות אשר מציעות רהיטים מיוחדים המתאימים לילדים ואשר מתמחות בעיצוב של חדרי ילדים.
  

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009