פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מיטות ילדים

מיטות ילדים הן רהיט הכרחי שהינו בלתי נפרד מכל חדר ילדים. ילדים לעתים צריכים לקבל הרגשה כי מיטות ילדים אכן שייכות להם.

גפן
פורסם: 10/01/11 10:33

מאמר זה שייך לקטגוריית מיטות ילדים

 מיטות ילדים הן רהיט הכרחי שהינו בלתי נפרד מכל חדר ילדים. ילדים לעתים צריכים לקבל הרגשה כי מיטות ילדים אכן שייכות להם. הם צריכים להרגיש מוגנים ובטוחים במיטתם וכמו כן, הם צריכים להרגיש תחושה של שייכות כלפי החדר שלהם וכלפי מיטות ילדים ולכן הם לעתים מנסים לעשות פעולות אשר יספקו את שני הצרכים החשובים האלה.

כך למשל ילדים רבים שמים בתוך מיטות ילדים בובות אשר אהובות עליהם במיוחד או צעצועים שהם אוהבים יותר מאחרים. כך הם גם מרגישים בטוחים מאוד לישון בתוך מיטות ילדים משופ שהם מרגישים תחושה מוכרת על-ידי זה שהם מוקפים בצעצועים ובבובות אשר מוכירם להם ונוסכים בהם תחושת ביטחון. כמו כן, עצם העובדה שצעצועים אלה ובבובות אלה נמצאים בתוך מיטות ילדים נותנים לילדים הרגשה כי מיטות אלה שייכות להם יותר.

 
מיטות ילדים ניתן לקנות בכל חנות רהיטים. ישנן אף חנויות רהיטים אשר מוכרות באופן מיוחד רהיטים אשר מתאימים לילדים ומתאימים לחדרי ילדים. לא פעם בחנויות אלה ניתן למצוא עיצובים חדישים ומקוריים של מיטות ילדים. כך ניתן למצוא מיטות ילדים אשר מעוצבות בצורות שונות. כמו כן, ניתן לקנות מיטות ילדים אשר צבועות בצבעים שונים. מחיריהם של מיטות ילדים משתנים גם בהתאם לאיכות העץ שממנו עשויות מיטות ילדים. כמו כן, כמובן שאם מיטות ילדים מעוצבות בצורה מאוד מתחוכמת מחירי המיטות יעלו. כמובן שגם לחנות עצמה ולמיקומה יש השפעה גדולה על מחירי מיטות ילדים ועל מחירים של רהיטים אחרים.
 
מיטות ילדים ניתן להזמין גם מנגר פרטי. כאשר יש צורך במיטה בעלת גודל מיוחד או בעלת מראה מיוחד כדאי מאוד לפנות אל נגרייה או אל נגרים אשר מתמחים בייצור ובעיצוב רהיטים. נגרים יכולים ללא צל של ספק לייצר סוגים נהדרים של מיטות ילדים.
  

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009