פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
רהיטים לילדים

רהיטים לילדים לעתים ניתן למצוא במגוון רחב ומרשים יותר מרהיטים למבוגרים. הורים רבים מוכנים להעניק לילדיהם את חדר הילדים המושלם

גפן
פורסם: 10/01/11 10:36

מאמר זה שייך לקטגוריית רהיטים לילדים

 רהיטים לילדים לעתים ניתן למצוא במגוון רחב ומרשים יותר מרהיטים למבוגרים. הורים רבים מוכנים להעניק לילדיהם את חדר הילדים המושלם. כזה שנראה כאילו הוא יצא מקטלוג של חדרי ילדים. כדי לשמח את ילדיהם או כדי להעניק להם חוויה של ילדות מאושרת שלא יצא להם לחוות אותה בעצמם. הורים אלה קונים רהיטים לילדים עבור ילדיהם כדי שיתאימו בצורה מושלמת לחדר הילדים ויתשלבו בצורה האופטימלית עם העיצוב הכולל של החדר ועם העיצוב הכולל של שאר הרהיטים. כיום ניתן לקנות רהיטים לילדים אשר מעוצבים בצורה קלאסית ו"בנאלית" אלא רהיטים לילדים אשר מעוצבים בסגנונות חדשים ומפתיעים כשכל ריהוט שונה זה מזה.

רהיטים לילדים הם כמובן חלק בלתי נפרד מחדרי ילדים. את עיצוב חדרי הילדים ואת הקנייה של רהיטים לילדים ניתן לעשות בצורה משותפת. זאת אומרת, שגם ההורים וגם הילדים ייקחו חלק פעיל בתהליך של בחירת רהיטים לילדים. פעילות של קנייה משותפת של רהיטים לילדים ועיצוב משותף של חדרי ילדים יכולים להיות פעילות מאחדת מאוד בין ההורים ובין הילדים שלהם.

באמצעות קנייה משותפת של רהיטים לילדים ההורים יכולים ללמוד עוד על חייהם של הילדים שלהם, ללמוד על טעמם האישי ובכלל לדלות עליהם עוד פרטיםץ גם הילדים יכולים להנות מאוד מכך שההורים משתפים אותם בתהליך של רהיטים לילדים. בסופו של יום גם ההורים וגם הילדים מרוצים משום שעשו פרוייקט מהנה ומועיל ועשו זאת תוך  כדי שיתוף פעולה. הילדים אשר נותנים גם להם הזדמנות לקחת חלק בעיצוב חדרם ולא רק מכתיבים להם כיצד ייראה חדרה.

רהיטים לילדים יכולים לא רק להיות שימושיים אלא גם להביע אמירה עיצובית. על-ידי התבוננות בחדרי ילדים ניתן לגלות את אופיים של הילדים וגם את אופיים של הורי הילדים. כך שישנם משמעויות נסתרות אשר חבויות בעיצוב חדרי ילדים ואשר חבויות בתוך העיצוב של רהיטים לילדים.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009