פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
רהיטים לילדים

רהיטים לילדים אינם דווקא צריכים להיות בנאליים ו"משעממים". כיום ניתן לקנות רהיטים לילדים אשר מעוצבים בצורות מפתיעות וצבעים מפתיעים.

גפן
פורסם: 10/01/11 10:37

מאמר זה שייך לקטגוריית רהיטים לילדים

 רהיטים לילדים אינם דווקא צריכים להיות בנאליים ו"משעממים". כיום ניתן לקנות רהיטים לילדים אשר מעוצבים בצורות מפתיעות וצבעים מפתיעים. סוג זה של רהיטים לילדים ייעשה חשק עז לילדים להשתמש בהם וההורים יירצו מייד לקנות אותם. ישנן חנויות אשר מתמחות בעיקר במכירה של רהיטים לילדים. באמצעות ביקור בחנויות אלה ניתן לא רק לקנות רהיטים לילדים אלא גם לקבל השראה על צורות חדשות ומקסימות בהן ניתן לעצב חדרי ילדים.

רהיטים לילדים בדרך-כלל יתאימו לילדים צעירים יותר. ילדים מבוגרים יותר ונערים בראשית דרכם יכולים כבר להשתמש ברהיטים רגילים המיועדים למבוגרים ולא רק להשתמש ושהוריהם ייקנו להם רהיטים לילדים. רהיטים לילדים לרוב מעוצבים בצורה יותר מצועצעת שמתאימה לילדים בגילאי הגן ובגילאי היסודי. לאחר שילדים אלה עוברים את השלב הזה בחייהם וגדלים הם בדרך-כלל אינם אוהבים עוד ומעריכים רהיטים לילדים. כך ניתן לראות שנערים ונערות מתבגרים רבים כשהם מגיעים לגיל מסוים מעצבים מחדש את חדרם האישי וזורקים רהיטים לילדים אשר היו קיימים בתוך החדר. זאת מתוך מחשבה כי רהיטים לילדים אינם מתאימים לשלב בחיים בו הם נמצאים, שרהיטים אלה הינם ילדותיים ומצועצעים ואינם משקפים עוד את האופי שלהם.

רהיטים לילדים אם כן מתאימים לילדים בגיל מסוים. עם זאת, רהיטים לילדים משקפים במידה רבה את טעמם האישי של הילדים בגילאים האלה. כך למשל ילדות קטנות לעומת ילדים קטנים לא ייבחרו את אותם סוגים של רהיטים לילדים. ניתן לראות שגם בגילאים צעירים לילדים יש עמדה ברורה לגבי הטעם שלהם. הם אלו אשר יכולים להכתיב לא פעם להורים שלהם מהם רהיטים לילדים אשר יתאימו להם ואיזה סוגים של רהיטים לילדים מוצאים חן בעיניהם יותר מאחרים. ילדים אשר אוהבים מוטיב מסוים דוגמת חיה כמו פילים או פרפרים יוכלו גם למצוא עיצובים כאלה על רהיטים לילדים.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009