פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מטבחים

יבואני מטבחים הם המפתח שלכם להשגת מראה מושלם של מטבח אותנטי, קלאסי, ייחודי שאין לאף אחד אחר בשכונה.

איילה
פורסם: 15/02/11 09:25

מאמר זה שייך לקטגוריית מטבחים

 

יבואני מטבחים הם המפתח שלכם להשגת מראה מושלם של מטבח אותנטי, קלאסי, ייחודי שאין לאף אחד אחר בשכונה. 

יבואני מטבים הם אנשי מקצוע אשר תפקידם לקשור קשרים עסקיים עם יצרנים, חברות, מפעלים ובעלי מלאכה ברחבי העולם על מנתלרכוש מטבחים או חלקי ריהוט ואבזור עבור מטבחים ומכאן השם "יבואני רהיטים". 

לעיתים קרובות, אנו בוחרים רהיטים יפיםפ מתוך קטלוג או אולם תצוגות ואפילו לא יודעים כי יבואני מטבחים עומדים מאחורי הפרוייקט של בחירה והעברתם לארץ.
יבואני מטבחים הם אותם בעלי מזל אשר טסים למקומות רבים בעולם, לערי בירות או לכפרים נידחים, בכל מקום בו מייצרים או מעצבים מטבחים ייחודיים, איכותיים ואופנתיים. יבואני מטבחים טסים לכל אירועי השקה של חברות חדשות בתחום של עיצוב מטבחים וכן הם הראשונים לראות קולקציות חדשות. יבואני מטבחים קוראים את כל החוברות והספרים היוצאים לאור בתחום של עיצוב בתים בכלל וכיצוב מטבחים בפרט וכן הם צופים קבוע בכל סדרות עיצוב הבית המשודרות כיום בכבלים. יבואני מטבחים הם הגורואים של עולם המטבחים הבינלאומי.

כאשר יבואני מטבחים בוחרים לייבא דווקא סגנון אחד ולא אחר או בוחרים להתמקד בצבעים מסויימים - סימן שזה לא במקרה. יבואני מטבחים יודעים בדיוק אילו סדרות, אילו סגנונות ואילו צבעים הולכים באותה תקופה. יבואני מטבחים מחזיקים בכובע, מצד אחד תפקידם לחשוף אותנו אל העיצובים המודרניים השולטים בעולם בעיקר באירופה המערבית וצפון אמריקה אך מצד שני, תפקידם לסנן עבורינו מראש סגנונות עיצוביים וחומרים אשר לא מתאימים לארץ. יבואני מטבחים הם סוג של נביאים - הם אמורים לצפות את העתיד - לדעת מה נאהב עוד לפני שאנחנו בכלל יודעים מה קיים בשוק הגדול. יבואני מטבחים הם הקניינים שלנו מעבר לים, אנחנו צריכים לסמוך על חוש הטעם שלהם.
  

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009