פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי שינה

חדרי שינה הם בסופו של יום המקום הכי חשוב בבית, כולנו מסיימים את היום בתוך חדרי שינה, במיטה הנוחה ובשינה טובה

טל
פורסם: 22/05/11 08:56

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרי שינה


חדרי שינה

חדרי שינה הם בסופו של יום המקום הכי חשוב בבית, כולנו מסיימים את היום בתוך חדרי שינה, במיטה הנוחה ובשינה טובה. ועל כן כל הפריטים הנמצאים בחדר שינה חשובים גם הם. אם המיטה והמזרן בה, אם הארון, השידות, המראה לנשים שבינינו, החלונות הוילונות הרצפה, התמונות, וכו''. כל הפריטים הנמצאים בתוך חדרי שינה הם חשובים, כיוון שביחד הם נותנים את האווירה אליה אנו שואפים להגיע בסופו של יום לפני השינה. למרות שכל פריטי חדרי שינה הם חשובים וחשוב שיהיו איכותיים, בכל זאת המיטה עליה אנו ישנים היא הכי חשובה מכולם, היות והצורה שבה נישן היא גם הצורה שבה נקום.

חדרי שינה נועדו לספק את כל צרכינו במיוחד את צרכי השינה. ועל כן חשוב לעצב אותם כראוי, בצבעים מתאימים, להתאים את הריצוף לקירות ואת הצבעים לרהיטים בחדר. גם ארונות הנמצאים בתוך חדרי שינה חשובים, הם אמורים להכיל את כל שברצוננו לאחסן. חשוב כי חדרי שינה יהיו מסודרים מבחינת מיקום הרהיטים בהם בצורה נכונה לפעמים הסדר בתוך החדר משמעותיים יותר מהפריטים בו. ובסופו של דבר הכי חשוב בתוך חדרי שינה זה הנושא של המיטה והמזרן. ככל שיהיו יותר איכותיים נוכל לישון בשקט, ולקבל את השלווה הרצויה בסוף כל יום, נוכל לתפקד ביום יום טוב יותר ולספק את צורך השינה כראוי.

חדרי שינה שונים מאוד מכל חדרי הבית אפילו בצביעת הקירות, לא נצבע חדרי שינה כפי שאנו צובעים חדרי ילדים, זה לא מתאים. הצבעים לא דומים מבחינת גילאים, ותקופת התמימות שנמצאת אצלם. חדרי שינה לרוב נותנים הרגשה רגועה, והשהייה בהם נותנת רצון לישון או לפחות לעשות משהו שקט, כמו קריאת ספר וכד''. בימינו המון אנשים נוהגים לעצב חדרי שינה בסגנון העיצוב של פעם, כל מה שישן, ונראה עתיק או כפרי מתקבל בחדרי השינה היטב. ישנם חנויות רבות המתמחות בעיצוב חדרי שינה ובסיפוק רהיטים אליהם, אנו רק צריכים לבחור ולהתאים את הקנייה למצבנו הכלכלי, לפעמים כשרוצים לחדש או לשפץ חדר שינה, עדיף לחסוך קצת כסף ואז לרכוש חדש.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009