פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
פינות אוכל

פינות אוכל מהוות את מקום המפגש האולטימטיבי עבור משפחות רבות בישראל. סביב שולחן אוכל מסופרות האנקדוטות הכי מצחיקות

טל
פורסם: 11/09/11 13:37

מאמר זה שייך לקטגוריית פינות אוכל

פינות אוכל

פינות אוכל מהוות את מקום המפגש האולטימטיבי עבור משפחות רבות בישראל. סביב שולחן אוכל מסופרות האנקדוטות הכי מצחיקות של חברי המשפחה, מתעדכנים עם קרובים רחוקים בכל הקורות אותם ולפעמים גם רבים או שותקים כאר רק האוכל מסוגל לגשר על הפערים.

 
לכן מגיע להן, פינות אוכל , מקום של כבוד. החברה הישראלית חרטה על דיגלה את המשפחתיות ובכלל זה את האוכל המלווה אותנו בשעות שמחה ויגון. כל חג מלווה במאכלים וגם מנהגי אבלות מסוימים מצריכים התכבדות וברכה על אוכל. כאמור, אוכל הפך חלק בלתי נפרד מהחברה הישראלית בחברה, ואנו לא מדברים בכלל על שפע מאכלי העדות הקיימים למכביר.
 
לכן כל ישראלי יודע עד כמה חשובים שני מקומות בבית- המטבח, בו הקסם מתרחש, וגם פינות אוכל, בהן הפעילות הנלוות והלא פחות חשובה לוקחת חלק. במקר השלנו, ישיבה סביב פינת אוכל תורמת לאווירה פתיחות בבחינת נכנס אוכל יצא סוד.
 
לעיתים, ניתן לקרוע את המתח בסכין ממש כאשר יש בשורה בפי אחד מיושבי השולחן. קונפליקטים כמו גם שמחות נדונים סביב שלחן האוכל של פינות אוכל והן יודעות ימים עצובים בצד שמחים.
 
כמה חבל לראות שאנשים מזלזלים ולא שומרים על סדר פינות אוכל. הם הופכים את פינות אוכל למחסן וזורקים שם מכל הבא ליד. פינות אוכל אינן כוננית או אצטבה וחבל להשליך עליהן את כל מה שאין לו מקום בנמצא. רצוי לשמור על פינות אוכל נקיות ומטופחות, נטולות מכתבים ושטויות, אלא מסודרות ועליהן מפה או ללא.
 
כאשר יושבי הבית ידעו לכבר פינות אוכל, יכבדו אלה האחרונות גם אותם ויוכלו להוות עבורם מקום מפגש חשוב ומכובד. פינות אוכל צריכות להאכיל ולהכיל את כל מי שסועד סביבן והן צריכות ליצור קרקע בטוחה נוחה ומאפשרת לאנשים לדבר ולשתף וכמובן בל נשכח גם ליהנות מהאכול הנהדר.
 
אנו מקווים כי שורות אלו נגעו בכם והצלחתם להבין את חשיבותן של פינות אוכל ואת הצורך לבחור פינות אוכל נהדרות ונוחות שמספקות פרט לפינת ישיבה ממש מקום מפגש לתא המשפחתי המצומצם כמו הרחב שלכם. 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009