פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי ילדים

חדרי ילדים הם מקור הנחת שבכל בית. ואכן הורים רבים משקיעים מחשבה רבה בתכנון נכון של חדרי ילדים ולו גם כדי ליהנות בעצמם

טל
פורסם: 11/09/11 14:17

מאמר זה שייך לקטגוריית חדר ילדים

חדרי ילדים

 חדרי ילדים הם מקור הנחת שבכל בית. ואכן הורים רבים משקיעים מחשבה רבה בתכנון נכון של חדרי ילדים ולו גם כדי ליהנות בעצמם מגישה נוחה יותר ושהייה נעימה יותר בתוך חדרי ילדים ובמיוחד בגילאים רכים וצעירים. מי מאיתנו לא רוצה לשוב למחוזות ילדותו ולהיזכר בתקופה נטולת הדאגות בה הדמיון חגג וכל מה שהיה עלינו להחליט זה עם מי לשחק ומתי. לכולנו זו תקופה נשכחת שמוזכרת לנו בדמות מראה של ילדנו הקטנים. זו ההזדמנות שלנו לשוב להיות צעירים ברוחנו ולהרגיש כאילו שבנו אנו להיות נטולי דאגות. מי ששמר על כושר יוכל לחזור בקלות למחוזות דמיוניים יחד על ילדיו ולהפיק הנאה רבה וחיזוק הקשר עם הצאצאים.

 
לכן כה חשוב להכשיר את הקרקע וליצור חדרי ילדים הולמים שיענו על הצרכים הן של ההורים והן של הילדים. לגדול בתוך חדרי ילדים המאפשרים מרחב תנועה ודרור לדמיון זו ילדות הכי בריאה שילד יכול לבקש. הגדרת פינה לצורך יצירה ולמידה חשובה אף היא תוך חלק מהקניית מיומנויות והרגלים שוודאי יסייעו לילד שלכם בעתיד. חדרי ילדים צרים להיות שימושיים מאוד ועם זאת נעימים ומעוצבים, המשרים אווירה של נינוחות ושמחה. חשוב וכדאי ליצור מגע אישי של הילד בתוך חדרי ילדים כדי לחזק את בטחונו העצמי ולעודד את כח היצירה שלו שהוא כח מניע חשוב שחולש להמון היבטים בחיים, גם כשמתבגרים.
 
כדאי לזכור אף כי חדרי ילדים נתונים לשינויים עם צמיחת הילד ולכן אם הוא דורש להתבגר כדאי ליצור שינויים מתאימים אך לא חדים מדי שיעידו על עצמאותו ועל דעתו האישית. אך ככלל, רצוי שתקופת הילדות תארך זמן רב ככל שתדרוש ואין ללחוץ על הילד להתבגר ולהשתנות מהר מדי.
 
פתחנו באומרנו כי חדרי ילדים הם מקור הנחת שבכל בית, אך יש יוצא מן הכלל ויש לקחת בעירבון מוגבל טענה זו. חדרי ילדים מנם יכולים להוות מקור נחת, ללא ספק, אך כאשר לא מתוחזקים כהלכה ולא נשמרים מסודרים לאורך זמן, חדרי ילדים יכולים להוות גורם תסכול לא קטן עבור ההורים וגם, תתפלאו, עבור הילדים עצמם. אנו מתייחסים כאמור לגילאים גדולים ובוגרים יותר של ילדים, שיש בכחם להפוך ולבלגן את החדר, באופן עצמאי או בעזרת חברים. 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009