פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מטבחים

אין ספק כי מטבחים הם המקום הכי לוהט ומבוקש בבית ובחנויות התצוגה. אין תמה על כך מאחר ומטבחים הם חלק מרכזי

טל
פורסם: 14/09/11 13:23

מאמר זה שייך לקטגוריית מטבחים

 

מטבחים

אין ספק כי מטבחים הם המקום הכי לוהט ומבוקש בבית ובחנויות התצוגה. אין תמה על כך מאחר ומטבחים הם חלק מרכזי ועיקרי בחיי כל אחד ואחת מאיתנו. כל האקשן מתרחש במטבח, חלק הארי של העשייה של הבית ומקום מפגש מרכזי הם מטבחים ולכן כולנו נוהרים ומבקשים לבחור או לשפץ מטבחים לידי יצירת פאר. מטבחים הם הפרויקט הראשון שבעלי דירות מבקשים לשדרג והדבר יכול אם כן לרמוז על חשיבותם הרבה והגדולה של מטבחים.

 
איך נבחר כיצד לעצב מבטחים? זו אכן שאלה טובה, אך אין ממה לחשוש שכן רובנו יודעים לפעול על פי אינסטינקטים טובים ולבקש לנו מטבחים בעיצוב שיספק את כל הצרכים המודעים והלא מודעים שלנו. בקשר ליישום, ייתכן ותצטרכו עזרה ולכן עומדים לרשותכם שורה ארוכה ולא מבוטלת של אנשי מקצוע שישמחו לתת לכם עצה או ייעוץ כולל בנוגע לעיצוב מטבחים. המשימה שלהם היא לשמוע מה התכנון, לבדוק מה אופי מטבחים שאתם רוצים לאמץ למבטח הפרטי שלכם, ובתוספת חישובים ובחינת האילוצים ליצור ולייצר עבורכם בהזמנה אישית מטבחים שיתאימו רק לכם.
 
כמו ששתי כפות ידינו אינן שוות, כך גם אין שני מטבחים זהים לחלוטין שכן לכל בית יש עיצוב ייחודי וכל בעל דירה מבקש לעצמו עיצוב ייחודי. כך שגם אם שני אנשים יבקשו עיצוב דומה של מטבחים, הרי שהיישום יעמיד אותם בפני שני מטבחים שאולי יהיו דומים, אך לחלוטין לא זהים.
 
מה גם, שחשוב לזכור שבעת התארגנותכם במטבח תוסיפו לו כלים ופרטים ייחודיים שרכשתם במיוחד, קניתם או קיבלתם במרוצת השנים כך שאין בעיה הנראית לעין לשמור על ייחודיות בענייני מטבחים.
 
כאשר תסתיים מלאכת האומן של עיצוב והתקנת מבטחים תוכלו להתרווח בכיסאות הבר החדשים שלכם ולדמיין מה תהיה הארוחה הראשונה שתכינו ותסעדו במטבח הפרטי והנהדר שלכם.
 
עיצוב או החלפת מטבחים מצריך הרבה השקעה ואנרגיה אך שכרן בצידן מטבחים נועדו למלא לנו את הבטן והנשמה ולכן מקום מרכזי וחשוב כמו מטבח צריך להיות הכי מושקע ומטופח בבית ולכן אין ספק שכל התעסקות בהם הינה לטובתכם ותוחלתכם האישית.
 
  

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009