פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
בחירה נכונה של ריהוט משרדי

ריהוט משרדי הוא הנושא החשוב ביותר שאתם צריכים לחשוב עליו לאחר שסגרת חוזה שכירות או חכירת מבנה

טל
פורסם: 18/09/11 13:53

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט משרדי

 

 ריהוט משרדי - המדריך המלא לעיצוב המשרד

 
ריהוט משרדי הוא הנושא החשוב ביותר שאתם צריכים לחשוב עליו לאחר שסגרת חוזה שכירות או חכירת מבנה. אף עובד וגם לא אתם בעצמכם לא תוכלו להתחיל לעבוד לפני שיהיה במשרד ריהוט משרדי מלא. ריהוט משרדי הוא לא זהה לריהוט ביתי במלא מובן המילה כי בבית יש רהיטים רבים שהם יפים ואהובים אבל הם אינם נחוצים ואילו כאשר מדובר על ריהוט משרדי, לכל פריט ופריט יש משמעות, יש פונקציה, יש בו צורך. כאשר אתם בוחרים ריהוט משרדי אתם לא יכולים ללכת אחר האינטואיציות שלכם ולהתלהב מפריט זה או אחר או בכלל מסגנון זה או אחר. ריהוט משרדי הוא אוסף של רהיטים פונקציונאליים שצריך בכל משרד והוא כולל שולחןנות עבודה, שידות לציוד משרדי, כסאות שיתאימו לשוחנות העבודה, שולחנות לחדרי ישיבות וכיו"ב. כאשר מדובר על ריהוט משרדי לכל פריט יש פונקציה כפי שהוזכר, כל פריט נועד להשתלב עם סט הפריטים האחרים והכול, ללא יוצא מהכלל, צריך להתאים למידות החדר או החלל (מידות נתונות מראש).
 
 
 
על כן, כשהולכים לקנות ריהוט משרדי צריך להגיע לחנות או למפעל עם רשימה ברורה של סוג הציוד (שולחנות, כסאות, מדפים וכיו"ב) כמות מדוייקת של פריטים ומידות מדוייקות של כל פריט ופריט. כאשר קונים ריהוט משרדי קונים בעצם ציוד לטווח אריך וחשוב להביא בחשבון שרהיטים נשחקים תוך כדי עבודה ולכן תמיד כדאי לחשב גם רזרוות (עוד כמה כסאות, עוד שולחן וכמה מדפים... רק ליתר ביטחון). וכמו כן, כדאי גם לדאוג שיהיו ברשותכם חלקי חילוף בהישג יד (ברגים, גלגלים לכסאות וכיו"ב).
 
 
 
רהיטי משרד מעוצבים נועדו לשמש כמות לא מבוטלת של עובדים וכן לעתים לקוחות וקולגות שמגיעים למשרד ולכן חשוב שאלו יהיו רהיטים סטנדרטים למדי המתאימים לכל אדם ממוצע (אל תקנו כסאות קטנים מידי, גבוהים מידי וכיו"ב). נסו לבחור צבעים ניאטרליים שמשדרים עסקים, שילוב של שחור וכחול קהה או שחור ואדום הם הצבעים המבוקשים ביותר בתחום של ריהוט משרדי בשנים האחרונות.
 
  

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009