הסדרת רהיטים בבית – כך תעשו את זה נכון

בחירת רהיטים היא אחת המשימות שמאד מומלץ להתעמק בהן לפני הרכישה המעשית ובדיוק בשביל זה מומלץ לעיין במאמר זה ולדעת מה מומלץ לעשות על מנת שהתכנון יהיה לא פחות ממושלם. כאן נלמד נושאים כמו תכנון מבני רהיטים, תכנון עיצובי מעמיק ולבסוף – כוונונים קטנים שיסייעו לכם להגיע לרכש המושלם בכל פריט ריהוט. קריאה מהנה!

הכל מתחיל מהמבנה – כך תתכננו אותו עבור כל סוגי הרהיטים

לכל רהיט – המבנה שלו אבל גם בתוך סוגי הרהיטים השונים המבנים אינם זהים. לדוגמה, ישנן ספות סלון שנועדו להצבה בתוך החדר וישנן ספות שנועדו להצבה בפינתו. ישנם מזנונים תחתונים להנחת טלוויזיה עליהם וישנם מזנונים שנועדו להתקנה על הקיר באמצעות קידוח. ישנן פינות אוכל עגולות וישנן פינות אוכל מרובעות. המטרה היא לגבש את המבנה המושלם עבור הרהיטים שלכם ובכך לדאוג ליישום מלא של התמורות המתבקשות. זכרו כי רהיטים המהווים פתרונות אחסון כמו מזנונים אינם נבחרים רק על סמך מיקום ההצבה (בקידוח או על הרצפה) אלא גם על פי תוכן המדפים. הם יכולים להיות פתוחים, סגורים, עם דלת שלמה, עם דלת מאווררת לאחסון נעליים ועוד.

התהליך נמשך בבחירת עיצוב שמספק התאמה מתבקשת

עיצוב רהיטים מבטא את האופי שלהם כפי שאתם רואים אותו לנכון. עיצוב רהיטים עשוי להתגבש בסגנון כפרי עתיק או בסגנון המודרני החדיש. ההבדלים בין השניים ודאי מוכרים לחלק מכם: עיצוב כפרי או עתיק הוא כזה שמבוסס על עץ, גילופים, ברהיטי ישיבה- על בטנה עבה ורצוי עם אלמנטים עתיקים כמו כפתורי קפיטונז' ועוד. לעומת זאת, בעיצוב מודרני הנישה היא מינימליזם עיצובי, כמה שפחות שכבות יוצרות עיצוב אפקטיבי בשל היותן מועטות: ספות דקות בצורת מלבן, סט מדפים דק ללא ידיות פרזול, ועוד.

פיין טונינג לקראת הרכישה ובחירה סופית

הכוונונים הנדרשים לפני רכישת רהיטים מומלצים בתחום מידת העובי של כל פריט. זכרו כי הפריטים צריכים להיות דקים כשהחדר קטן ועבים כשהוא גדול על מנת לספק התאמה מושלמת למרחב ולא ליצור נישה בולטת מדי בתוכו. כמו כן, חשוב שאת הבחירה תעשו בהדמיית מחשב של חברת רהיטים על מנת למצוא את הנוסח המושלם של כל פריט. התהליך כולל גם בחירה וגם רכישה סופית.

2
3