כדאי לדעת: כך מומלץ לבחור חדרי שינה ביתיים

חדר השינה הוא המקום האינטימי ביותר בבית, וככזה מאד חשוב לדעת כיצד להסדיר אותו כנדרש, ועל פי שביעות רצונכם. הדבר מצריך ידע בשני תחומי ליבה, מיפוי ועיצוב חדרי מגורים ביתיים. במאמר שלפניכם נסםק את המידע החיוני לגבי חדרי שינה על מנת שתוכלו לרכוש אותם בקלות ועל פי הצרכים התכנוניים שלכם, אשר מצביעים גם על האלמנט הפרקטי וגם על זה החזותי-עיצובי.

מיפוי חדר השינה על פי דרככם

חשוב למפות את מיטת חדר השינה ואת מה שמסביב לה, התקני אחסון ושידות התארגנות לשינה. המיפוי עשוי להתבצע במרכז החדר או בפאת החדר כשחלקו המרכזי נותר פנוי. אתם צריכים לקחת בחשבון לא רק מיטה ושידות אלא אלמנטים נוספים שאולי הייתם רוצים שיהיו בחדר, כמו מזנון טלוויזיה והתקני אחסון שונים. בהתאם לכך, יש לגבש את מיפויו המלא של החדר ולרכוש את מוצריו בהתאם לתכנון שביצעתם. זכרו כי חדרי שינה הם חדרים שחשוב להשקיע בהם מחשבה עכשיו בשביל שהשגרה בתוכם תהיה מענגת ומהנה במיוחד.

גיבוש מבנה מיטת חדר השינה

מיטות חדרי שינה עשויות להיות יהודיות, עם אפשרות להפריד משטח שינה א' מ- ב' בעת הצורך, והן עשויות להתבסס גם על בסיס זוגי רגיל. מבנה המיטה עשוי להיות מרופד, כלומר עם בד או עור בצידי הבסיס, או ללא ריפוד, כלומר המיטה עשויה מחומר קשיח ורק המזנון רך ומשמש לשינה. ניתן לבחור דגם בו השידות של ההתארגנות לשינה מחוברות לכל צד של המיטה, או לרכוש בנפרד שידות אלו.

ניסוח עיצוב עבור מיטות והתקני אחסון בחדר השינה

את העיצוב יש לעשות על פי תכנון. ניתן לבסס בבית חדרי שינה מודרניים המבוססים על צבעים בהירים בדגש על לבן, לעומת חדרי שינה כפריים המבוססים על ביקועים וצבעי עץ למיניהם. חשוב לבחור גם בתצורה של ההחסנים והמיטה בהתאם. לרוב, עיצוב מודרני ילך טוב עם מיטה וארון דקים ובהירים, בעוד בעיצוב כפרי הדגש יהיה על כהות, עץ וכמובן צורות מגולפות וחרוטות. את הבחירה הסופית של חדרי שינה מומלץ להסדיר בחברת רהיטים המעמידה לרשותכם הדמיית מחשב ממנה ניתן לבחור את הדגם הסופי שלהם בקלות.

5
6