כורסאות טלויזיה ברמה חסרת תקדים: הכירו את החדשנות

כורסאות טלויזיה הן הרבה יותר מעוד רהיט עם גוף ישיבה ומשענת. כיום, הדרכישות מכורסאות טלויזיה הן כמעט בלתי נדלות: הן צריכות לקחת את המשתמש למגוון רחב של תנוחות, הן צריכות להיות נוחות בצורה פנומנלית, ומעל לכל, הן צריכות להיות מופעלות חשמלית באמצעות תשדורת אלחוטית בשביל להקל על המשתמש מלהפעיל תשתיות ידניות הדורשות כוח פיזי ומאמץ מיותר. את כל היתרונות הללו תוכלו למצוא אצלנו כשתבחרו כורסאות טלויזיה חדשות לסלון.

כל אחד יכול לשבת: אין מגבלת משקל

אם בעבר חובה היה להצטייד בנתוני המשקל בשביל לבחור רהיט במידה שלכם, לא עוד. טכניקת הבנייה NS מאפשרת לכן לאיין צורך זה, ולבחור ברהיט על בסיס עיצובי בלבד. עם כורסאות טלויזיה NS כל אחד יכול להתנהל בהצלחה, כולל אנשים שיש להם משל חורג ואפילו חורג מאד. הכורסא תישא אותם ללא מאמץ ותביא אותם למקסימום נוחות למשך זמן רב ללא ספיגת בלאי נצבר. הרהיט נועד לשרוד שנים רבות כחדש גם תחת תנאי שימוש אינטנסיביים במיוחד.

לקחת את הגוף שלכם לתנוחה הרצויה ללא הגבלה

המשתמש נהנה ממגוון רחב של תנוחות ומנחים, החל מתנוחות שכיבה להקניית זרימת דם הפוכה ועד לתנוחות ישיבה לסוגיהן. ניתן לשבת בזווית קהה או לכוון את המשענת לזווית חדה לכיוונכם, על מנת שתוכלו לרדת מהרהיט בקלות. ישנן גם תנוחות רבות למנח הראש. עם כורסאות טלויזיה אלה אתם הופכים את חוויית הצפייה שלכם למשה שמתי מעט זוכים לחוות.

כורסאות בטכניקת הפעלה חשמלית ללא מאמץ הפעלה של תשתיות מכניות

עם כורסאות טלויזיה אלה, גם שינוי המנח או התנוחה אינו מסובך ולא מצריך הזזת ידית או קפיץ כלשהם. כורסאות טלויזיה מחוברות לחשמל שמצידו מבוסס על הפעלה אלחוטית. משדר הטלויזיה הוא שמחובר לרשת החשמל בעוד הכורסא נהנית מיחידת מקלט פסיבית המתקשרת עם המשדר. בדרך זו ניתן למקם את הכורסא רחוק מהשקעים, כי המשדר הוא שמחובר אליהם. בנוסף, ניתן ליהנות מכל התנוחות, משכיבה ועד ישיבה, בקלות רבה ובזמינות מלאה. צפייה בטלויזיה מעולם לא הייתה קלה, פשוטה ומפנקת יותר עם כורסאות טלויזיה NS איכותיות ביבוא ישיר!