מערכות ישיבה מרכזיות ופינתיות לסלונים ביתיים

מערכות ישיבה מעוצבות במגוון רחב של סגנונות! התאמת מערכות ישיבה על פי סגנון הישיבה המועדף עליכם, בפינת הסלון או במרכזו! מגוון רחב של פתרונות ישיבה מעור ומבד אשר מעבה את הסלון שלכם והופך אותו למרחב מעוצב מרשים ואותנטי. בואו להתעדכן אודות סלוני המחר באמצעות מערכות ישיבה נוחות ועוצמתיות!

מערכות ישיבה מעור

מערכות ישיבה מעור הולכות בדרך כלל עם עיצוב עתיק או כפרי. העור הוא סממן עיצוב של פעם אך ניתן בהחלט להשתמש בו גם כדי ליצור גימור מודרני. עם עור ניתן ליישם מגוון רחב של פיתוחים על גבי משטחי ישיבה, כמו קפיטונז', תפירה דמוית כריות ועוד. באמצעות מערכות ישיבה אלו נהנה המשתמש מנוחות חסרת פשרות וממגע עורי איכותי במיוחד. מי שאינו שש להזמין עור חלק יכול להזמין עור מעובד דמוי פרווה.

מערכות ישיבה מבד

מערכות ישיבה מבד הולכות בדרך כלל עם עיצוב בורגני או מודרני. על אף שניתן למצוא לא אחת עיצובים בורגניים מבוססי עור, הם יהיו שייכים בדרך כלל לנורמות דקורטיביות עתיקות, בעוד ספות בד מבטאות בצורה הטובה ביותר את המודרניזם. העיצוב המינימליסטי והשילוב של האריגים השונים, לעתים יותר מסוג אחד על גבי רהיט בודד, מביא ליצירת נופח עיצובי בן זמננו בגוונים שונים ומראות מלבבים במיוחד.

פורטל הרהיטים – החנויות בהן הכי כדאי לרכוש מערכות ישיבה

רֶכֶש של מערכות ישיבה במחירי מטרה מעולם לא היה קרוב יותר! בואו להסדיר בחנויות פורטל הרהיטים את מערכת הישיבה הבאה שלכם במבצע שלא יחזור על עצמו! ניתן לרכוש מערכת ישיבה שלמה לפינת הסלון או למרכזו בתעריף שלא תאמינו שקיים. רהיטי פורטל הרהיטים, ובפרט מערכות הישיבה בחנויות המאוגדות בו, עושים שמח עבור כל דייר שרוכש אותם. רק כאשר תשבו עליהם תבינו את הכוח והעוצמה הטמונים בהם. מערכות ישיבה מעוצבות מחומרי ייצור איכותיים המשלבות מראה מלבב עם נוחות הן בדיוק מה שאתם צריכים בשביל לעבות את הבית במוצרי איכות שלא יישכחו. מערכות הישיבה ניחנות בעמידות חסרת פשרות, ובישיבה איכותית ובטוחה שתגרום לכם לא לרצות לקום מהסלונים. אם זו הרמה שאתם ששים להגיע אליה, חנויות פורטל הרהיטים משווקות כעת את המובילות שבמערכות הישיבה הביתיות!

 

s3
s1
s2